MPSV představilo plány v oblasti Lékařské posudkové služby zveřejněno 21.09.2017

Zefektivnit a zjednodušit činnost Lékařské posudkové služby (LPS), zatraktivnit a ohodnotit práci lékařů tak, aby byl dlouhodobě zajištěn dostatečný počet odborníků. To jsou hlavní cíle Ministerstva práce a sociálních věcí a České správy sociálního zabezpečení.

Obchodní dohoda mezi EU a Kanadou vstupuje v platnost zveřejněno 21.09.2017

Ve čtvrtek 21. září vstupuje prozatímně v platnost Komplexní hospodářská a obchodní dohoda mezi EU a Kanadou (CETA). Pro Českou republiku je Kanada 10. nejdůležitější obchodní partner. Celkem 1038 českých podniků do Kanady své zboží či služby vyváží a 35 tisíc pracovních míst v ČR s vývozem do Kanady přímo souvisí. 

Burza práce a vzdělání 2017 v Prostějově zveřejněno 20.09.2017

Jedinečnou šanci kontaktovat na jednom místě a během jediného dne několik desítek zaměstnavatelů budou mít lidé 20. září 2017 v Prostějově. V tento den proběhne ve zdejším Společenském domě „Burza práce a vzdělání“.

Koncepce přináší dlouhodobá řešení rodinné politiky zveřejněno 20.09.2017

Vláda schválila Koncepci rodinné politiky, ve které je zpracováno dlouhodobé a systémové řešení rodinné politiky v České republice. Zpracovalo ji Ministerstvo práce a sociálních věcí ve spolupráci s Odbornou komisí pro rodinnou politiku a dalšími úřady státní správy.

Registrací uživatel získá přístup k exkluzivním informacím.
Registrace   |   Přihlášení