ZEMĚDĚLCI SITUACI ZVLÁDLI A NÁŠ TRH BYL BĚHEM KORONAVIROVÉ KRIZE PRŮBĚŽNĚ ZÁSOBOVÁN A LIDÉ NEZŮSTALI BEZ POTRAVIN! zveřejněno 21.05.2020
V uplynulých dvou a půl měsících jsme v České republice prožili pandemii koronavirové nemoci COVID-19. V nouzovém stavu, který zhruba v polovině března přijala vláda ČR, a který již naštěstí skončil, lidé, pro které začal platit zákaz vycházení, začali hromadně skupovat potraviny v obchodech. Přičemž se v prvních dnech stávalo, že díky obrovskému náporu kupujících, se v některých prodejnách projevil momentální nedostatek některých základních potravin.




