Kdyby uspěla stížnost, zhroutí se systém úhrad zdravotní péče, řekl ministr zdravotnictví Adam Vojtěch zveřejněno 28.01.2019
Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch bije na poplach. Podle zprávy Mladé fronty DNES varuje před tím, že se může zhroutit celý systém úhrad zdravotní péče. Stačilo by k tomu podle něj to, kdyby uspěli senátoři, kteří podali stížnost k Ústavnímu soudu na úhrady ve zdravotnictví.




