Hladina podzemní vody se zvedla, ve čtvrtině země je v normálu zveřejněno 22.10.2019
Hladina podzemních vod v České republice byla v září proti loňsku příznivější. Na čtvrtině území se vrátila do normálu, výrazně ubylo mělkých vrtů s mimořádně podnormálním stavem vody. Pomohly srážky a nižší teploty. Proti loňskému roku je výrazně lepší také stav vegetace. Podle portálu Zemědělec to v pondělí oznámil Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).




