Kolektivní smlouva vyššího stupně na rok 2020 pro rezort zemědělství podepsána zveřejněno 09.01.2020
Dnešního dne dopoledne, tj. 9. ledna 2020, podepsali sociální partneři v rezortu zemědělství, tj. za zaměstnavatele Ing. Martin Pýcha, předseda Zemědělského svazu ČR a Ing. František Winter, předseda Českomoravského svazu zemědělských podnikatelů, a za odbory Bohumír Dufek, předseda Odborového svazu pracovníků zemědělství a výživy - Asociace svobodných odborů ČR
Kolektivní smlouvu vyššího stupně na rok 2020.




