Sociální zemědělství klade důraz především na vztahy zveřejněno 27.05.2021

Do 27. června mají návštěvníci Národního zemědělského muzea v Praze možnost zhlédnout výstavu Sociální zemědělství: Příležitost pro zemědělce, která prezentuje potenciál sociálního zemědělství v podmínkách České republiky. Jeho posláním je vedle produkce a prodeje zemědělských produktů také zajišťování pracovních míst na farmách, poskytování služeb sociálně a zdravotně znevýhodněným osobám i organizování vzdělávacích aktivit.

Ostrý spor ministryně Jany Maláčové s ekonomem Mojmírem Hamplem o formě oddlužení obrovského státního dluhu! zveřejněno 23.05.2021

V pořadu Partie Terezie Tománkové na CNN Prima News se v neděli střetli ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová z ČSSD a ekonom Mojmír Hampl. Hovořili především o obrovském státním dluhu, o možnostech jeho oddlužení, a to buď zvýšením příjmů státního rozpočtu formou zvýšení daní či postupným snižováním mandatorních (povinných) výdajů. Přičemž se v tomto případě hovořilo, zda zvýšit či nezvýšit důchody pro příští rok.

„Ten, kdo pracuje, byť i za minimální mzdu, měl by mít jistotu, že je schopen z té mzdy vyžít,“ říká ministryně Jana Maláčová! zveřejněno 20.05.2021

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová předložila 7. května vládě ČR návrh důchodové reformy, kterou, pod vedením ekonomky Danuše Nerudové, vypracovala Komise pro spravedlivé důchody. Protože od této doby se řada lidí v naší veřejnosti dotazuje, co je podstatou předložené důchodové reformy, uspořádala Masarykova demokratická akademie včera, 19. května, s ministryní Janou Maláčovou a rektorkou Mendelovy Univerzity v Brně Danuší Nerudou besedu, v níž obě účastnice této besedy, přenášené přes internet, snažily vysvětlit podstatu předložené důchodové reformy.

Registrací uživatel získá přístup k exkluzivním informacím.
Registrace   |   Přihlášení