• Zveřejněno: 13.09.2017

Dokument "Shrnutí vývoje vyjednávání se Spojeným královstvím o jeho vystoupení z EU po druhém a třetím vyjednávacím kole" se věnuje dosavadnímu vývoji a shrnuje pozice Evropské komise, Spojeného království a ČR k jednotlivým oblastem (občanská práva, finanční vyrovnání, Euratom, probíhající soudní a správní řízení, výsady a imunity, zboží, governance dohody, soudní spolupráce v občanských a obchodních záležitostech, soudní spolupráce v trestních věcech a Irsko). 

Úplné znění dokumentu:

Shrnutí vývoje vyjednávání se Spojeným královstvím o jeho vystoupení z EU po druhém a třetím vyjednávacím kole

  • Zdroj: vlada ČR
Registrací uživatel získá přístup k exkluzivním informacím.
Registrace   |   Přihlášení

Nový Eurobarometr – Češi se svým pozitivním hodnocením životní situace řadí mezi západní země, mnohem víc však důvěřují sociálním médiím a internetovému zpravodajství

  • Zveřejněno: 22.02.2018

Zastoupení Evropské komise v ČR dne 21.2.2018 zveřejnilo národní zprávu k nejnovějšímu standardnímu Eurobarometru – průzkumu veřejného mínění mapujícímu aktuální postoje Čechů v otázkách evropské integrace. Letošní průzkum s pořadovým číslem 88 se kromě postojů vůči EU zaměřil také na vnímání médií. Probíhal od 5. do 13. listopadu 2017 a zúčastnilo se ho 1021 Čechů.