Třetině zaměstnanců v koronavirové krizi klesl příjem zveřejněno 14.10.2020
Celkem 34 procent zaměstnanců zaznamenalo v době epidemie nemoci covid-19 snížení příjmů. Podle serveru Novinky.cz to vyplývá z výzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM).
Sociologové se respondentů v červenci ptali, jaké změny na pracovišti zaznamenali v době epidemie.




